poniedziałek, 29 listopada 2010

bathroom - new items

Co nowego w łazience? Mamy wreszcie ciepłą wodę! Bo dostałam bojler - do kompletu do mojej rozpustnie drogiej ceramiki łazienkowej:)
What' new in my bathroom? Finally we have hot water! It's because I've got hot water heater - I had to complete my BH bathroom ceramic:)
Kupiłam też do łazienki drucianią toaletkę i krzesełko. Bardzo lubię te druciane mebelki - są takie subtelne. Lampa to prezent od mojej siostry.
I also bought vanity table and chair. I love wire furniture - so delicate... Lamp was a gift from my sister.

14 komentarzy:

 1. Hi Alienora! Your dollhouse is beautiful...and what a perfect perch it has in your bedroom! I can't wait to see more of your additions and projects. Aloha, Alison :^)

  OdpowiedzUsuń
 2. El cuarto de baño esta fantastico, me encanta el calentador de agua es precioso.
  La mesa y la silla de hierro queda genial y la lamparita que te ha regalado tu hermana, es preciosa.
  besitos ascension

  OdpowiedzUsuń
 3. Gracias por sus comentarios. Ya tiene una nueva seguidora :)

  Besos

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj miałem taki bojler w mieszkaniu, w którym spędziłem pierwsze 15 lat mojego życia :) Też był miedziany, tylko nie taki błyszczący jak ten tylko trochę spatynowany. Jak się pod nim napaliło aby wody na kąpiel nagrzać to się tak cieplutko robiło w łazience. Ech, miłe wspomnienia wywołałaś :)))
  T@G

  OdpowiedzUsuń
 5. Normlanie nie mogę na to wszytsko patrzeć - tak Ci zazdroszczę! Cuda!!! Toaletka...Taka to moje marzenie w sklali 1:1. I na pewno kiedyś będę taką miała:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ piękne !!! Ta łazienka , to prawdziwe cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne dodatki bojler rewelacyjny !

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialne, ale zapewne kosztowało majątek. ja niestety muszę limitować swoje zapędy, chociaz niejednokrotnie moje oko pada na rozmaite cuda. Ale i tak skusiłam się juz kilkakrotnie, hehe. Mam tez spory zapas mebelków i drobiazgów uzbieranych w przeszlości, bo jakbym tak teraz miała wszystko kupowac, oj, nie wydoliłabym chyba raczej...

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję:))) Thank you:))) Gracias:)))
  T@G jak ja bym chciała na żywca z takiego bojlera móc korzystać!
  Sylwia, Bodo H. się bardzo ceni niestety, ale to był prezent od męża, więc mogę udawać, że ceny nie znam i hehhe mniej mnie boli:))))

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajna koronkowa toaletka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale Alienoro, pomyśl, chcesz się wykąpać to musisz pójść do piwnicy po węgiel, rozpalić pod baniakiem, poczekać ze dwie godziny (chyba z tyle to się grzało), wybrać i wynieść popiół (chyba że chcesz to robić po wyjściu z wanny). Jak już się grzeje to jest przyjemnie ale służba do obsługi jest potrzebna. No ale może o takim korzystaniu piszesz ;)
  T@G

  OdpowiedzUsuń
 12. No ekhm... panna służąca faktycznie byłaby tu bardzo wskazana:))))

  OdpowiedzUsuń