czwartek, 25 listopada 2010

Squint - our Bernardin

Poznajcie nowego mieszkańca domku: wabi się Squint i jest bernardynem. Ten pies należy do Pana domu.
Meet new inhabitant of the dollhouse: his name is Squint, his breed is bernardin. This dog belongs to the Master.

Ta figurka została wyprodukowana przez firmę Schleich, dokładnie w skali 1:12. Uwielbiam go za... mokry jęzor, i te oczy:))) This figure was producted by Schleich, exactly in 1:12 scale. I love Squint for his... wet tongue, and those eyes:)))


Firma Schleich ma w swojej ofercie całą serię psów w skali 1:12 - czaję się jeszcze na mopsa, tak brzydkiego, że aż pięknego:))) Schleich has in their offer a whole series of dogs in 1:12 scale - I must have a pug-dog, which is so ugly, that you start to think that it is beautiful!

9 komentarzy:

 1. Och chociaż troszkę holu!:D Urocze wnętrze! No i ten psiak jest cudny! To teraz, koszyk, kocyk, miska do jedzenia, miska do wody, obroża smych i takie tam ;) Że o beczułce nie wspomnę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny. Jeśli to ta sama firma, która produkuje też inne gatunki zwierząt (niekoniecznie w odpowiedniej skali względem siebie), to szczeniaczki i chyba koty wyglądały w sklepie na pasujące do skali barbiowej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewa, a widzisz w głębi holu zarys torebeczki? to ten patent, który zamieściłaś u siebie!!! A myślisz, że po co mi ten mops? Bo mniejszy niż bernaryn, i posłanko szybciej mi sięuda zrobić:)))
  Maverika, no właśnie część psów to mają na mur beton w 1:12, koty na żywca w sklepie muszę pooglądać, tutaj można aktualną kolekcję zobaczyć: http://www.schleich-s.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za linka. O, mają też smerfy... yyy... jako znaki zodiaku ;)

  A Twoje Momoko wystąpią na tym blogu czy tu tylko domkowo będzie? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 Momki mi się ostały, i w uśpieniu są na razie, ale są, a to znaczy, że może znów do łask wrócą:) Korci mnie, żeby zabrać którąś na zimowy spacer do zaśnieżonego ogrodu:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Lol :-) My friend has a real pug dog, you are right though, they are so ugly they are beautiful!

  Squint has a lovely friendly face.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pan, so nice you are here:)))))

  OdpowiedzUsuń
 8. tak, Momki bardzo lubią spacery i fotografowanie ;) Czekam niecierpliwie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Squint idealnie komponuję się z pięknym , stylowym wnętrzem .

  OdpowiedzUsuń