poniedziałek, 18 kwietnia 2011

ribbon pillow for wire chair

Mam w łazience śliczną toaletkę z krzesełkiem - są wykonane z drutu. Jak człowiek wychodzi z odprężającej kapieli i jest odziany li i jedynie w zwiewną koszulę nocną i szlafroczek, to druciane siedzisko jest raczej niewygodną sprawą. Dlatego dorobiłam do krzesełka płaską poduszkę ze wstążki. In my bathroom I have lovely dressing table and chair made of wire. When you are after relaxing bath, and you are wearing only airy nightdress and dressing-gown, wire chair isn't the most comfortable seat for you. That is why I made a flat ribbon cushion for wire chair.Przepraszam za niezbyt dobre zdjęcia - aparacik, którego używywam aktualnie nie zawsze chce mnie słuchać:) No, ale widać technikę wykonania tej poduszki. Paski cienkiej wstążki przeplotłam ze sobą (jednocześnie je podklejając klejem do tkanin), nakleiłam całość na podkład z jednolitego materiału, całość wykończyłam różową wstążeczką. I must apologize you for the quality of my pictures - the camera I use is not listen to me:) But I think the technique of preparing this pillow is clear. Strips of thin ribbon were weaved, the same time I glued all together, and finished with pink ribbon.

9 komentarzy:

 1. Ooo, ślicznie:) Mi też się bardzo te druciane mebelki podobają. Mam ze dwa krzesełka i parawan. Jak zrobię fotki, to wrzucę na bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, druciaki są bardzo fajne - ja mam jeszcze zestaw na tarasie, krzesełka z okrągłymi siedziskami, i tam też kombinuję poduchy jakieś dorobić, ale hmm... będzie trudniej...
  Ewa, wrzucaj, wrzucaj:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny zestaw, w romantycznym stylu. Lubię. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. What a great idea to use woven ribbon, it's really pretty and I'm sure it will be much more comfortable :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I really like the chair, is so beautiful, and looks well in your bathroom... well done! a big hug

  OdpowiedzUsuń
 6. Kaya, ta łazienka taka babska się robi prawda?:)
  Norma, Paky thank you:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Urocza podusia i bardzo fajny pomysł!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo pomysłowa poduszeczka:)))

  OdpowiedzUsuń