środa, 27 kwietnia 2011

wooden thing to bathroom

Nie wiem jak to nazwać - może drewniana kratka łazienkowa? Zrobiłam ją sobie z drewnianych patyczków do mieszania napojów (miałam je chyba z Ikea).

I do not know appropriate word for this thing... It was made from wooden coffee sticks (I have them from Ikea I think...)


Kaya i jeśli się nie mylę, to dokładnie 3 patyczki zużyłam:)))

8 komentarzy:

 1. O, jaka wanna!!! cudna!
  a taką kratkę to pamiętam, faktycznie, dawno dawno temu takie były:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe! Dwie takie, 4 nóżki i ekstra ławeczka by była. Poza tym pasuje mi do tej wanienki, chociaż widziałabym ją też przy prysznicu w stylu szkolnym, albo ocynkowanej wannie w starym stylu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Que original¡¡¡, me ha gustado mucho ese detalle, cosas asi me hacen adorar las miniaturas, gracias, un beso.
  Susi

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł! Pamiętam te kratki. Była taka u mnie w łazience w latach siedemdziesiątych. Wtedy jeszcze nie było płytek, a takie ciemne lastriko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny:))) Ta kratka jest o tyle fajna, że robi mi na łazienkowej podłodze bardzo pożądany "tłok" - coś i bliżej środka pomieszczenia zaczyna się dziać.
  Susi, I am very glad that you like it:)))) Thank you:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Alienorka , dziękuje. Jeżeli pozwolisz, to podobną kratkę zrobię do mojego domku. Czy pomalowałaś, czy zostawiłaś takie surowe?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kaya, zachęcam, bo to bardzo prosta sprawa i efektowna sprawa. Niczym nie malowałam tych patyczków, te ikeowe są same z siebie takie leciutko połyskujące.

  OdpowiedzUsuń