poniedziałek, 9 kwietnia 2012

2 metal tankards

Te dwa metalowe kufelki po prostu musiały być moje. Wypatrzyłam je na allegro kilka miesięcy temu. Ale były za ciut za drogie, poza tym ja lubię trafiać okazje;) Odpuściłam. W sumie dziwiłam się, że ktoś inny ich nie podkupił, czasem majątek ludziska potrafią za fajne miniaturki płacić na aukcjach internetowych. I co? Po raz kolejny zostały wystawione, oczy przecierałam ze zdumienia, ale udało mi się je kupić za... 13 zł (w tym przesyłka!:)))) Są piękne. Pochodzą z Niemiec, podobno zostały kupione na Octoberfest. Ten większy ma ruchomą pokrywkę.
These two metal tankards had to be mine. I spotted them on the auction a few months ago. But they were too expensive. I gave up. Sometimes people can pay fortune for nice mini items on Internet auctions, but I prefere to find real occasion;) I was very suprised when I found them again, and I realized that price is really low, and I am the only person who is bidding. These tankards were waiting for me:))) And.... I managed to buy them for ... 13 zł (including shipping :)))) They are beautiful. They come from Germany, rumored to have been bought at Octoberfest. The bigger one has movable cover.

16 komentarzy:

 1. Los tarros son hermosos!
  Me alegro que los hubieras encontrado a buen precio.
  Disfrútalos
  Un abrazo

  OdpowiedzUsuń
 2. Są świetne, cieszę się że udało Ci się je zdobyć, bo pasują idealnie. Pozdrawiam:)
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi piacciono moltissimo! Sei stata molto fortunata!

  OdpowiedzUsuń
 4. CUDOWNY BLOG!:) Z chęcią dodaję do Blogrolla:)
  Przeglądam ostatnio domki miniaturowe i chciałabym zacząć swoją przygodę z miniaturami, dlatego pomyślałam, że może Panią spytam o podstawę: w jaki sposób podejść do skali 1:12? Jest gdzieś może w internecie jakiś pomocnik o tym co ile cm powinno mieć, żeby zmieściło się w tej skali? :) Marzy mi się domek hand made ale nie wiem zupełnie jak się za to zabrać, żeby współgrało wymiarowo :) Będę wdzięczną za odp.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello from Spain: I congratulate you on the purchase of these thumbnails. Well done to lower the expected price. Keep in touch.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejne dwa małe skarby w Twoim domku:) Naprawdę urocze!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oh! Are so nice!!Congratulations for the purchase...Hugs

  OdpowiedzUsuń
 8. Faktycznie, świetna zdobycz i w dodatku w dobrej cenie. Gratuluję. :-)

  OdpowiedzUsuń